Cennik BricsCAD – Wybierz odpowiednią dla Siebie wersję.

Porównaj ceny pakietów BricsCAD:

Classic, Pro, Platinum, BIM, Mechanical w wersjach sieciowych i jednostanowiskowych.

Wybierz wieczystą licencję lub subskrypcję roczną.

*All-In (All-In Maintenance) – Subskrypcja umożliwia dostęp do priorytetowej pomocy technicznej przez rok oraz darmową aktualizację do następnej wersji BricsCAD. Produkt można dokupić jedynie do najnowszego wydania BricsCAD.

 

Pakiety
Cena
netto
Cena
brutto
BricsCAD Classic2300,002829,00
BricsCAD Classic All In2990,003677,70
BricsCAD Classic All In wersja sieciowa4485,005516,55
BricsCAD Pro3200,003936,00
BricsCAD Pro All In4160,005116,55
BricsCAD Pro All In wersja sieciowa6240,007675,20
BricsCAD Platinum4500,005535,00
BricsCAD Platinum All In5850,007195,50
BricsCAD Platinium All In wersja sieciowa8775,0010793,25
BricsCAD BIM6600,008118,00
BricsCAD BIM All-in8970,0011033,10
BricsCAD BIM All In wersja sieciowa13455,0016549,65
BricsCAD Mechanical6600,008118,00
BricsCAD Mechanical All-in8580,0010533,40
BricsCAD Mechanical All In wersja sieciowa12870,0015830,10
Communicator for BricsCAD2100,002583,00
Communicator for BricsCAD All-in2730,003357,90
Communicator for BricsCAD All-in wersja sieciowa4095,005036,85
Subskrypcje roczne
Cena
netto
Cena
brutto
BricsCAD Classic1196,001471,08
BricsCAD Classic Network1794,002206,62
BricsCAD Pro1664,002046,72
BricsCAD Pro Network2496,003070,08
BricsCAD Platinum2340,002878,20
BricsCAD Platinum Network3510,004317,30
BricsCAD BIM3588,004413,24
BricsCAD BIM Network5382,006619,86
BricsCAD Mechanical3432,004221,36
BricsCAD Mechanical Network5148,006332,04
Communicator for BricsCAD1092001343,16
Communicator for BricsCAD Network1638,002014,74
Aktualizacje
Cena
netto
Cena
brutto
BricsCAD Classic
Aktualizacja z V18 do V19 + All-in1725,002121,75
Aktualizacja z V17 do V19 + All-in2185,002687,55
Aktualizacja z V16 i wcześniejszych do V19 + All-in2645,003253,35
BricsCAD Pro
Aktualizacja z V18 do V19 + All-in2400,002952,00
Aktualizacja z V17 do V19 + All-in3040,003739,20
Aktualizacja z V16 i wcześniejszych do V19 + All-in3680,004526,40
BricsCAD Platinium
Aktualizacja z V18 do V19 + All-in3375,004151,25
Aktualizacja z V17 do V19 + All-in4275,005258,25
Aktualizacja z V16 i wcześniejszych do V19 + All-in5175,006365,25
BricsCAD BIM
Aktualizacja z V18 do V19 + All-in5175,006365,25
Aktualizacja z V17 do V19 + All-in6555,008062,65
Aktualizacja z V16 i wcześniejszych do V19 + All-in7935,009760,05
BricsCAD Mechanical
Aktualizacja z V18 do V19 + All-in4950,006088,50
Aktualizacja z V17 do V19 + All-in6270,007712,10
Aktualizacja z V16 i wcześniejszych do V19 + All-in7590,009335,70
Communicator for BricsCAD
Aktualizacja z V18 do V19 + All-in1575,001937,25
Aktualizacja z V17 do V19 + All-in1995,002453,85
Aktualizacja z V16 i wcześniejszych do V19 + All-in2415002970,45

Sprawdź aktualne promocje! Zapraszamy do kontaktu!